На практикумі в Одеському РВ АМУ вивчали новації в охороні здоров’я

18 / Травень, 2017
18 травня в Одеському регіональному відділенні Асоціації міст України відбувся практикум із застосування законодавства на тему: «Новації в охороні здоров’я. Підходи до фінансування медичних послуг». Захід організовано в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
У практикумі взяли участь представники органів місцевого самоврядування Одеської області, керівники управлінь з питань охорони здоров’я, співробітники виконавчих органів влади об’єднаних територіальних громад. Модератором виступив начальник відділу охорони здоров'я Балтської міської ради Станіслав Чорний.
Учасників заходу привітав координатор проекту ПУЛЬС, представник Агентства США з міжнародного розвитку USAID Віктор Рачкевич, який розповів про реалізацію проекту в Україні та діяльність Асоціації міст у сфері законодавчих ініціатив, зокрема і в реформуванні медичної галузі.
Під час практикуму його учасники обговорили процес створення госпітальних округів в Одеській області, концепцію реформування медицини, представлену головою Одеської облдержадміністрації Максимом Степановим та ініціативи щодо створення округів, що існують на місцях. Також Станіслав Чорний розповів про напрацювання Балтської ОТГ у галузі охорони здоров’я, відповів на питання щодо фінансування медичних послуг, процес автономізації медичних закладів. Учасники обговорили також  проблемні питання перетворення комунальних закладів на комунальні некомерційні підприємства.
 
  

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)