На Kyiv Smart City Forum 2018 нагороджені міста-лідери з впровадження інноваційних рішень

31 / Жовтень, 2018
Сьогодні у Києві проходить Kyiv Smart City Forum 2018. Захід організовано за підтримки Асоціації міст України. Це одна з головних подій Східної Європи, присвячена популяризації розумних міських технологій та впровадженню інноваційних рішень у містах. Kyiv Smart City Forum відбувається вже втретє. Цього року на форум зібралися понад 1200 учасників, зокрема, міські голови і представники адміністрацій українських міст, IT-спільнота, представники бізнесу, експерти і громадські діячі. Kyiv Smart City Forum 2018 відкрив Голова АМУ, Київський міський голова Віталій Кличко (читати більше).
Під час форуму відбулася щорічна церемонія нагородження міст-лідерів з впровадження інноваційних рішень в інфраструктуру. Переможці були визначені за результатами участі у Конкурсі «SMART МІСТО 2018», у якому міста брали участь восени 2018 року. Учасники подавали інформацію про успішні проекти, що були реалізовані у містах у період з листопада 2017 до вересня 2018 року. Міста були відзначені у 6 номінаціях:
  • Харків – найкраще інноваційне місто  – за найефективніше використання технологій для трансформації міського простору.
  • Тернопіль – найкраща транспортна модель міста – за найвищі стандарти у розвитку транспортної інфраструктури.
  • Київ – найкомфортніше місто для життя – за найвищі стандарти проживання та рівень задоволеності населення.
  • Львів – місто стартапів – за підтримку у втіленні інноваційних проектів та технологічних рішень з метою вдосконалення міського простору.
  • Кривий Ріг – екологічне та енергоефективне місто – за використання розумних технологій та захисту міської екосистеми.
  • Дрогобич – відкрите місто-2018 – за успішне залучення громадян до державотворення та місцевого управління завдяки використанню інформаційно-комунікаційних технологій.

 

 

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)