10 / Листопад, 2023

У рамках організованого Асоціацією міст України Меморандуму про співпрацю між містами Миколаїв і Крістіансанн (Норвегія) Миколаївська міська територіальна громада днями отримала шість пасажирських автобусів від волонтерської групи міста "Hope For Ukraine".

«Муніципалітет Крістіансанна також завантажив ці автобуси медобладнанням, теплими речами та засобами гігієни. Всю гуманітарну допомогу після обліку ми передамо нашим лікарням та закладам соціального захисту, - розповів Олександр Сєнкевич, Миколаївський міський голова, який у травні 2023 року відвідав норвезьке місто в рамках роботи Меморандуму.

Він додав: «Ми домовились про наш наступний крок - налагодження зв’язків між бізнес-спільнотами Миколаєва та Крістіансанна. Готуємо їхній візит до нас».

Меморандум про співпрацю між містами Миколаїв і Крістіансанн (Норвегія), організований Асоціацією міст України в рамках понад 20-річної співпраці з Норвезькою асоціацією місцевих та регіональних влад, сприяє налагодженню багатовекторного партнерства між Миколаєвом і Крістіансанном.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)