Міжнародний вебінар «Молодь. Клімат. Місцева політика. Чому і чому ні?» відбудеться 15 червня

10 / Червень, 2021
15 червня відбудеться міжнародний вебінар «Молодь. Клімат. Місцева політика. Чому і чому ні?». Організаторами заходу виступають Латвійська асоціація місцевих та регіональних урядів (LALRG) та Асоціація місцевих органів влади в Литві у співпраці з Радою європейських муніципалітетів та регіонів (CEMR) та PLATFORMA.
Дата і час: 15 червня 2021 року о 13.00 – 15.00 (CEST).
Робочі мови: англійська, латиська, литовська, російська (з синхронним перекладом).
Реєстрація на вебінар доступна за посиланням до 14 червня 2021 року. Захід відбудеться онлайн на платформі Zoom.
Організатори навчального вебінару зазначають, що роль молоді у суспільному житті дуже важлива: вона вживає заходів щодо пом'якшення наслідків зміни клімату та адаптації до них, а різноманітні молодіжні ініціативи включають освітні кампанії та кампанії з підвищення обізнаності. Молодь також бере участь у різних національних та міжнародних проєктах, присвячених проблематиці зміни клімату. Крім того, актив молоді муніципалітетів також має можливість брати участь у прийнятті місцевих рішень, що вплине на їхнє майбутнє, а це матиме ключову роль у сприянні діалогу між поколіннями.
Питання вебінару:
  • Що потрібно молодому поколінню, щоб мати можливість реалізувати потенціал і бути позитивною трансформаційною силою?
  • Як політики можуть взаємодіяти з молоддю як на національному, так і на місцевому рівні?
  • Чи кліматична криза є основою будь-якої політики?
⇒ ПРОГРАМА ЗАХОДУ (завантажити)
Під час вебінару учасники обговорять те, як зробити муніципалітети кращими, в тому числі шляхом залучення молодих людей та здійснення заходів у контексті ініціативи «Новий європейський Баухаус». Також спікери пояснять, чи є зараз кліматична політика основою будь-якої політики та яка роль молодих людей у формуванні порядку денного політики. Програма заходу також передбачає обмін досвідом з представниками з Латвії, Литви, Грузії, України та Бельгії щодо залучення молоді до природоохоронної діяльності та формування місцевої політики.
 
Більше інформації про захід можна знайти на cайті LALRG.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)