Міські голови та представники міст обговорюють з керівництвом МОН питання освітньої субвенції

04 / Червень, 2018
4 червня у Міністерстві освіти і науки України проходить робоча зустріч  з представниками Асоціації міст України. Головна мета – обговорення проблемних питань  органів місцевого самоврядування, серед яких, зокрема, -  забезпеченість освітньою субвенцією та удосконалення формули розподілу освітньої субвенції,  розподіл додаткової дотації на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров’я.
Зустріч проходить під головуванням заступника Міністра освіти і науки Павла Хобзея. Міністерство фінансів представляє Роман Єрмолічев, директор Департаменту видатків бюджету гуманітарної сфери. Від Асоціації міст України у засіданні беруть участь представники 43 міст та об’єднаних територіальних громад, серед яких міські голови та голови ОТГ, заступники голів, керівники управлінь освіти та фінансових управлінь місцевих рад. Виконавчу дирекцію АМУ представляє Перший заступник виконавчого директора АМУ Ярослав Рабошук та аналітик АМУ з питань освіти Людмила Мозгова.
  
Нагадаємо, робоча зустріч у Міністерстві освіти і науки проводиться на виконання Протоколу доручень Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана за підсумками наради з Правлінням АМУ, яка відбулася 21 травня 2018 року і була присвячена проблемним питанням бюджетного забезпечення територіальних громад та шляхам їх вирішення.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)