09 / Січень, 2024

Асоціація міст України надала пропозиції до проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих питань мобілізації, військового обліку та проходження військової служби», реєстр. №10378 від 25.12.2023, до Комітету Верховної Ради України з питань національної безпеки, оборони та розвідки та до Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування.

 

Пропозиції, надані Асоціацією міст України до законопроєкту №10378, направлені на збереження місцевого самоврядування як основи демократичного устрою країни, відповідають потребам місцевого самоврядування, інтересам держави та дозволять продовжити реформу з децентралізації.

 

Асоціація міст України наголосила також на необхідності надання колегіальним органам місцевого самоврядування можливості проводити свої засідання у дистанційному режимі, що в умовах воєнного стану є необхідною і важливою умовою повноцінної роботи цих органів.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)