Мери українських міст взяли участь у Днях України в Словаччині

28 / Вересень, 2022
25-27 вересня делегація Асоціації міст України з голів громад та представників місцевого самоврядування взяла участь в заходах, присвячених Дням України в місті Кошице (Словаччина). Тематика зустрічі стосувалася словацько-українського співробітництва та обміну досвідом між органами місцевого самоврядування.
У складі української делегації - 38 мерів та представників територіальних громад із Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Луганської та Донецької областей. Також до складу делегації увійшли виконавчі директори Закарпатського, Львівського, Луганського та Чернівецького Регіональних відділень Асоціації міст України.
На відкритті заходу виступили голова асоціації Feman, радник Премєр-міністра Словаччини із питань транскордонного співробітництва із Україною Едуард Бураш, головний директор Асоціації міст і муніципалітетів Словаччини Міхал Каліняк, Надзвичайний і Повноважний Посол України в Словацькій Республіці Юрій Мушка.
На зустрічі розглядалися ключові питання щодо надання грантової допомоги. Міжнародні партнери поділилися досвідом словацьких міст щодо діяльності місцевого самоврядування та громад і представили діючі фінансові механізми словацько-української співпраці. Представники муніципалітетів Словаччини розповіли про досвід інтеграції українських біженців на місцевому рівні. Окремий блок  зустрічі був присвячений партнерській співпраці між словацькими та українськими містами та муніципалітетами.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)