Меру Хмельницького урочисто вручили премію OGP Local Innovation Awards

16 / Грудень, 2021
16 грудня на Платформі діалогу місцевої та центральної влади, організованої за підтримки Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи, було презентовано успішний досвід міста Хмельницький щодо впровадження відкритого врядування.
 
Під час заходу відбулася урочиста Церемонія нагородження за іноваційний підхід на місцевому рівні в рамках Програми Партнерство «Відкритий уряд – місцевий рівень». Хмельницький міський голова Олександр Симчишин отримав нагороду від громадської частини Координаційної ради ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд». Нагороду вручив Андреас Кіфер, Генеральний серкетар Конгресу Ради Європи.

Нагадаємо, три українських міста: Тернопіль, Хмельницький та Вінниця пройшли відбірковий тур і стали одними з небагатьох міст світу, які отримали членство в OGP local. За результатами міжнародної премії OGP Awards, місто Хмельницький посіло 1 місце, а  Вінниця  – 3 місце. В рамках відкриття Глобального саміту Партнерства «Відкритий Уряд» було оголошено про перемогу Хмельницького та третє місце Вінниці  в номінації OGP local.
 

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)