Мережа креативних міст ЮНЕСКО запрошує нових учасників долучатися до ініціативи

04 / Червень, 2019
Міністерство культури України пропонує міським головам ініціювати участь міста у конкурсі на приєднання до Мережі креативних міст ЮНЕСКО та долучитися до процесу розробки й подання конкурсної заявки. Дедлайн подачі заявок  30 червня. Для роз’яснення процедури подання конкурсної заявки на включення міста до Мережі Міністерство культури України розробило відповідні методичні рекомендації, які доступні тут.
Міністерство запрошує ознайомитися з рекомендаціями та розглянути можливість участі міст у конкурсі.
В разі виникнення питань звертатися до державного експерта Директорату креативних індустрій Луізи Мороз, тел.: (044)234-40-94, e-mail: luiza.moroz@mincult.gov.ua.
 
Довідково
Мережа креативних міст ЮНЕСКО (UNESCO Creative Cities Network (UCCN)) заснована в 2004 році. Вона покликана сприяти міжнародній співпраці між містами, які інвестували в культуру та творчість і визнають ці сфери прискорювачами сталого розвитку міста. Наразі вона налічує 180 креативних міст з 72 країн світу. Членство в міжнародній мережі сприяє обміну інноваційним досвідом, налагодженню партнерських контактів, розкриттю туристичного потенціалу міст, розвитку креативних індустрій, інтеграції українських міст у європейський культурний простір.
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)