Медичну реформу розглядали на практикумі у Харківському РВ АМУ

17 / Травень, 2018

17 травня у Харківському РВ АМУ відбувся практикум на тему «Новації законодавства у сфері охорони здоров’я. Особливості впровадження медичної реформи. Реформа сільської медицини» 
Захід організовано в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)», який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID.
Засідання проходило у Малоданилівській селищній раді. У заході взяли участь представники органів місцевого самоврядуванняХарківської області, голови ОТГ, медичні працівники, керівники профільних служб та консультанти Харківського РВ АМУ.
Із вітальним словом до присутніх звернувся виконавчий директор Харківського РВ АМУ Віктор Мирошник, який розповів присутнім про стан просування реформи місцевого самоврядування в Україні та новації у формуванні госпітальних округів, та Олександр Гололобов, селищний голова смт. Мала Данилівка, який зазначив, що у питанні медичної реформи більше питань аніж відповідей, тому практикум допоможе розібратися у цьому нелегкому процесі якомога швидше.
Модератором та головним доповідачем став радник з питань охорони здоров’я Харківської обласної державної адміністрації Олександр Галацан. На практикумі були відпрацьовані такі теми: законодавче підгрунття для запровадження реформи охорони здоров’я в Україні та державні гарантії, бюджетні програми фінансування, реєстри пацієнтів, фінансування придбання обладнання. Основні напрямки медичної реформи та роль ОМС в реформуванні охорони здоров’я, медичні округи та формування оптимальної мережі закладів охорони здоров’я первинної та вторинної медичної допомоги. По закінченні практикуму сільські, селищні голови поставили уточнюючі питання по темі медичної допомоги та отримали змістовні відповіді.

  

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)