Культурна децентралізація захопила 11 українських міст - реалізується програма "Культурно-освітня академія"

10 / Листопад, 2016

З 2014 року в Україні працює програма "Культурно-освітня академія", заснована Goethe-Institut. Діяльність академії присвячена культурній децентралізації та підтримці проектів в маленьких українських містах.

У 2016 році 16 проектів з 11 міст отримали гранти на реалізацію важливих культурних і соціальних ініціатив.

Запоріжжя

В Запоріжжі провели форум для представників культурних організацій і створили посібник про те, як правильно реалізовувати культурні проекти.

Херсон

Створення арт-проекту "Товариш Горх Фок". Паралельна виставка в Україні і Німеччині про історію корабля, побудованого в Німеччині, а після війни переданого радянському флоту у Херсон. Зараз корабель повернувся до Німеччини, але і досі залишається символом Херсону.

Чернівці

Створення "Культурного квесту" для 60 учасників з різних міст, які працюють або є волонтерами у культурній сфері. Проект передбачає організацію тренінгу для учасників та квест.

Бучач

Створення Літературного центру імені Шмуеля Агнона у 12-тисячному Бучачі, а також літературної резиденції на базі центру. В рамках події до Бучача завітала Софія Андрухович, Євгенія Сеник та Андрій Любка.

Генічеськ

Порятунок моста у Генічеську. Створення арт-проектів, аби привернути уваги до стану старого залізничного моста в місті, який є унікальним історичним об'єктом.

Бердянськ

Створення інтерактивної Культурної мапи Бердянська.

Вінниця

Школа урбаністики у Вінниці URBAN FUTURE, де учасники працюють з міжнародними експертами і по закінченню школи представляють свої проекти з покращення міського простору Вінниці.

Кременчук

Створення триденного воркшопу для культурних менеджерів у місті.

Рівне

Створення інноваційного освітнього проекту Urban Creativity Lab і проведення на його базі воркшопів з урбаністики та майстер-класів по 3D-фото.

Київ

Авторська програма Ірини Славінської "Антена" на Громадському з цікавими і непересічними особистостями на культурну тематику.

Добропілля

Створення Urban Talk: hackathon, в рамках якого до Добропілля прибули експерти з різних сфер, які могли б познайомитися ближче з містом та надати свої рекомендації для розвитку культури та міста в цілому.

За матеріалами сайту 24tv.ua

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)