Круглий стіл «Ґендерна рівність та відкрите місцеве урядування» проводять КРМВРЄ та АМУ

12 / Березень, 2019
Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи спільно з Асоціацією міст України (АМУ) проводить 14-15 березня 2019 року у Києві круглий стіл «Ґендерна рівність та відкрите місцеве урядування».
Мета заходу – сприяння інтеграції ґендерного підходу в діяльність органів місцевого самоврядування в контексті відкритого урядування для забезпечення ґендерної рівності та кращого місцевого самоврядування через покращення прозорості, залучення громадян, підзвітності та відповідальності органів влади.
У круглому столі візьмуть участь посадові особи органів місцевого самоврядування з усіх регіонів України, представники Уряду та парламенту, національних асоціації місцевого самоврядування з України та інших країн Європи.  
Планується обговорення проблем та  обмін досвідом і добрими практиками на тему впровадження ґендерного підходу в контексті виконання принципів відкритого урядування в Україні.
Круглий стіл проводиться в рамках заходів  Тижня Відкритого Врядування (дізнатися більше).
Цей захід організовується в рамках проекту «Посилення демократії та довіри на місцевому рівні в Україні», який є частиною Плану Дій Ради Європи для України на 2018-2021 роки.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)