КОНКУРС! Триває відбір учасників до чергової Школи з проектного менеджменту

22 / Вересень, 2016

Для представників міст районного значення та об’єднаних територіальних громад. Заявки приймаються до 26 вересня 2016 року

17 - 21 жовтня 2016 року у Запоріжжі Асоціація міст України в рамках проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні (ПУЛЬС)» проводить Школу з проектного менеджменту для представників органів місцевого самоврядування міст районного значення та об’єднаних територіальних громад.
 
Головна мета заходу – сформувати у представників органів місцевого самоврядування навички підготовки проектних пропозицій, спрямованих на розвиток громади, а також навчити управляти впровадженням проекту.
Тижнева програма Школи передбачає вивчення всього проектного циклу: формулювання проектної ідеї, її втілення в проектній пропозиції, планування бюджету, розгортання, впровадження проекту та звітування за його реалізацію, а також моніторинг результативності виконання. Проведе навчання команда досвідчених тренерів. По завершенню тренінгу учасникам будуть видані сертифікати.
 
Очікується, що в результаті навчання кожен із слухачів підготує концепцію  розвиткового проекту. Тому головним чинником відбору громад-учасників є ідеї проектів, викладені претендентами в заявці на участь.
Для участі у конкурсі на визначення учасників Школи необхідно надіслати заповнену заявку (завантажити форму) на електронну адресу praktikum@auc.org.ua. Інформація із заявок відібраних учасників буде передана тренерам для підготовки програми Школи.
Кінцевий термін подання заявок: до 26 вересня 2016 року.
Результати конкурсу буде оголошено після 3 жовтня 2016 року.
АМУ забезпечує проживання та харчування учасників. Проїзд за рахунок відрядження.
Контактна особа в АМУ- координатор заходів Леся Бондаренко,
тел. (044) 486-28-78.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)