10 / Листопад, 2016
Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Деякі питання оплати праці працівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення місцевих державних адміністрацій».
Як повідомила Перший заступник Міністра соціальної політики Ольга Крентовська на засіданні Уряду, проект акта було розроблено Мінсоцполітики у зв’язку із збільшенням кількості звернень громадян до структурних підрозділів з питань соціального захисту населення місцевих державних адміністрацій за призначенням житлових субсидій та інших видів соціальної допомоги.
У Міністерстві роз’яснили, що до набрання чинності Законом України «Про державну службу» (1 травня 2016 року) працівникам структурних підрозділів з питань соціального захисту населення місцевих державних адміністрацій виплачувалася надбавка за особливий характер роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2015 № 732 «Деякі питання оплати праці працівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення місцевих державних адміністрацій та виконавчих органів міських і районних у містах рад».
На сьогодні постанова № 732 втратила чинність для працівників, розміри посадових окладів яких затверджені постановою Кабінету Міністрів України від 6 квітня 2016 № 292 «Деякі питання оплати праці державних службовців у 2016 році» (пункт 89 Переліку актів Кабінету Міністрів України, що втратили чинність, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2016 № 521). 
При цьому для посадових осіб місцевого самоврядування, які працюють в структурних підрозділах з питань соціального захисту населення виконавчих органів міських і районних у містах рад, постанова № 732 залишається чинною.
Водночас згідно із Законом України «Про державну службу» для державних службовців органів виконавчої влади передбачено право на отримання стимулюючих виплат. Положення про застосування таких виплат затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 6 квітня 2016 № 289.
У зв’язку із зазначеним виникла необхідність цільового спрямування коштів на виплату стимулюючої виплати - надбавки за виконання особливо важливої роботи у гарантованому розмірі 50 відсотків посадового окладу працівникам структурних підрозділів з питань соціального захисту населення місцевих державних адміністрацій, які є державними службовцями, - наголошують у Мінсоцполітики.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)