28 / Березень, 2018
28 березня Івано-Франківське регіональне відділення Асоціації міст України в особі виконавчого директора Юрія Стефанчука та Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника в особі ректора Ігоря Цепенди підписали Меморандум про співпрацю. У заході взяв участь Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан.
Представники Асоціації та Університету обговорили наступні питання:
- розширення напрямів співпраці Прикарпатського національного університету з Асоціаціацією міст України в контексті реформ децентралізації в Україні;
- об’єднання зусиль щодо підготовки фахівців для місцевого самоврядування, їх залучення до вирішення питань соціально-економічного і культурного розвитку територіальних громад регіону.
Також О.Слобожан зустрівся зі студентами, аспірантами, науковцями, професорсько-викладацьким складом Прикарпатського національного університету. Відбулася дискусія на тему: «Децентралізація та секторальні реформи в Україні: очікування, досягнення, перспектива».
![](/sites/default/files/29573232_2030141503976491_8475835118832949179_n.jpg)
![](/sites/default/files/29625774_162413341137504_3534990051496689664_n.jpg)
Дивитися відео телеканалу «Галичина».