19 / Квітень, 2023

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Асоціацією міст України відкрили у Чернігові інклюзивний хаб напередодні Форуму відкритих громадських просторів «СИЛА ПАРТНЕРСТВА», який відбудеться 20 - 21 квітня 2023 року у Києві за підтримки Офісу Ради Європи в Україні, ІСАР “Єднання”, Київської міської державної адміністраціі та Асоціації міст України.

Чернігівський інклюзивний хаб – зручний та комфортний простір для якісного надання послуг з соціально-психологічного супроводу й соціалізації дітей та молоді з інвалідністю або важкими хворобами, яким не встановлена інвалідність та дітей з внутрішньо-переміщених сімей. 

Відкриття інклюзивного хабу стало можливим завдяки реалізації спільного проєкту Асоціації міст України та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку через Німецький банк розвитку (KfW). Грантова допомога на облаштування інклюзивного хабу становила близько 300 тис.грн.

Микола Силенко, виконавчий директор Чернігівського РВ АМУ, відкриваючи хаб наголосив, що хаб створено з любов'ю і розумом з тим, щоб він став позитивним магнітом, де можна буде збиратися всім разом, навчати дітей, зустрічатися з батьками. 
В інклюзивному хабі, який створений на базі комунального закладу «Чернігівський навчально-реабілітаційний центр № 2», будуть проводитись освітні, корекційні, просвітницькі, психологічні заходи  для дітей з особливими освітніми потребами (ООП) та їхніх родин. Для цього приміщення закладу відремонтоване, оснащене меблями, оргтехнікою, методичними матеріалами та канцелярією. 
Хаб створено як осередок для спілкування, розвитку, психологічного відновлення дітей та членів їх родин, співпраці з представниками державних та громадських організацій, які опікуються дітьми та молоддю з інвалідністю. 

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)