20 / Вересень, 2019
20 вересня учасники підсумкового заходу із впровадження проєкту «Сприяння стратегічному розвитку територіальних громад малих міст», що реалізується Асоціацією міст України спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) та фінансується Урядом Федеративної республіки Німеччини і Європейським Союзом, відвідали м. Буча з метою вивчення досвіду роботи об’єктів, включених до Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Бучанської міської територіальної громади.
Нагадаємо, Бучанська ОТГ 13 серпня 2019 року схвалила Стратегію розвитку на 10 років (Читати більше). 
Сьогодні досвід Бучі вивчали міські голови та представники органів місцевого самоврядування з різних куточків України, які були залучені до роботи над стратегіями їхніх громад, а також виконавчі директори регіональних відділень Асоціації та експерт з розроблення законодавства та управління ресурсами органів місцевого самоврядування АМУ Людмила Даменцова 
Учасників заходу привітав голова Бучанської територіальної громади Анатолій Федорук і висловив вдячність експертам, які були залучені до написання Стратегії розвитку Бучанської міської ОТГ. Він акцентував на тому, що стратегія - це вагомий вклад у майбутній розвиток громади. Також А.Федорук повідомив, що стратегічними напрямами розвитку Бучанської громади визначено комфортні умови життя людини та розвиток місцевої економіки.  Гостей міста цікавило, як створювалась ОТГ, які перепони були в процесі об`єднання та які плани у місцевої влади на майбутнє.
 
В рамках візиту учасники відвідали приміщення Бучанської міської ради, а також оглянули підприємство ЮТЕМ, Пластовий Центр, місцеву школу та міський парк відпочинку.
 
 
Більше про підсумковий захід читати ТУТ
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)

онлайн Мятежный гараж 2 сезон