20 / Жовтень, 2021
19 жовтня 2021 року відбулися установчі онлайн засідання у Липоводолинській селищній та Андріяшівській, Хмелівській сільських  територіальних громадах в рамках проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та співпрацю» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», що реалізується відповідно до грантової угоди між Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» та Німецьким товариством Міжнародного співробітництва (GIZ).
Під час окремих установчих засідань учасники обговорили довідки щодо стану соціально-економічного розвитку територіальних громад, зосередившись на темі поводження з твердими побутовими відходами. Зокрема, дискутувалися проблеми поводження з ТПВ на територіях громад, впорядкування території стихійних сміттєзвалищ з метою подальшої їх ліквідації та укладених угод із підприємствами та населенням, стан спецтехніки та місць для збору ТПВ, можливості для сортування та вторинної переробки тощо.
  
Учасники погодилися з необхідністю співробітництва п’яти територіальних з питань впровадження сучасної системи поводження с твердими побутовими відходами і домовилися  укласти Договір про співробітництво територіальних громад, який принесе позитивні результати усім громадам-учасницям. Реальні результати діяльності в рамках договору мають бути направлені на підвищення якості життя жителів громад та очищення навколишнього середовища.
Наступним етапом стане підготовка проєкту Договору про співробітництво територіальних громад у сфері поводження з ТПВ до кінця жовтня 2021 року та проведення спільної робочої групи для його обговорення.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)