11 / Листопад, 2021
10 листопада 2021 року проведено сільне засідання Робочої групи Роменської міської, Липоводолинської селищної, Коровинської, Хмелівської та Андріяшівської сільських територіальних громад в рамках реалізації проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та співпрацю» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», що реалізується відповідно до грантової угоди між Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» та Німецьким товариством Міжнародного співробітництва (GIZ).
В рамках заходу учасники обговорили формат Договору про співробітництво в рамках реалізації спільного проєкту, можливі форми громадського обговорення проєкту Договору про співробітництво та спільного проєкту.
  
У другій частині заходу експертка проєкту Людмила Євсєєва представила учасникам презентацію можливих спільних дій в рамках створення ефективної системи поводження з твердими побутовими відходами на підставі чинного законодавства України та представила досвід передових українських громад в цій сфері. По завершенню презентації учасники обговорили можливі джерела фінансування спільної проєктної діяльності.
 
За результатами заходу затверджено домашнє завдання – спільне відпрацювання остаточного варіанту Договору про співробітництво територіальних громад  у форматі спільного проєкту та підготовка спільної проєктної пропозиції.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)