28 / Грудень, 2023

27 грудня 2023 року відбулось нагородження переможців першої щорічної премії «Prozorro Awards 2023» – замовників, які продемонстрували найкращі результати у закупівлях  2023 року.

За найбільш конкурентну закупівлю відзначено Сахновецьку сільську раду Хмельницької області – на одному тендері у них була найвища конкуренція – 34 учасника.

За найбільші обсяги закупівель для потреб оборони через Prozorro нагороджена Дніпровська міська рада. 
«Той факт, що Дніпро є абсолютним лідером у підтримці обороноздатності держави серед місцевого самоврядування, визнано вже всіма.І не лише місцевого самоврядування.
За цифрами у тому ж PRОZORRO ми обійшли як інші міста, так і величезні державні корпорації з багатомільярдними бюджетами» – зазначив Дніпровський міський голова Борис Філатов.

За рух до максимально обґрунтованих закупівель відзначено Львівську міську раду.

Замовником із найбільш конкурентними закупівлями став Виконавчий комітет Великодимерської селищної ради Броварського району Київської області. Він продемонстрував найвищу середню конкуренцію на закупівлях замовників сфери ОМС – 4,21, а також провів понад 20 конкурентних закупівель за 2023-й рік. Цю нагороду вручив Олександр  Слобожан , Виконавчий директор Асоціації міст України.

«За результатами 2023 року замовникам вдалося знизити ціну своїх закупівель на 44 млрд грн від очікуваної вартості» — відзначила під час заходу Юлія Свириденко, Перший віцепрем'єр-міністр — Міністр економіки України.

Нагороди «Prozorro Awards 2023» також отримали: 

World Bank Ukraine, Transparency International Ukraine, Укрпошта, Укренерго, Укрнафта, Херсонський регіональний онкологічний центр, представники бізнесу, громадських, міжнародних організацій та медіа за внесок у розвиток публічних закупівель й найкращі практики у 2023 році.

«Попри повномасштабну війну та чисельні тендерні скандали, насправді є багато організацій, які стали взірцем у проведенні ефективних закупівель. Тож команда Prozorro вирішила визначити та нагородити замовників у різних сферах, які продемонстрували найкращі результати», — зазначила Надія Бігун, Заступниця Міністра економіки України.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)