12 / Листопад, 2021
12 листопада 2021 року в режимі онлайн відбулося перше спільне засідання Робочих груп із налагодження співробітництва Білгород-Дністровської, Шабівської та Мологівської територіальних громад Одеської області в рамках реалізації проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та співпрацю» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», що реалізується відповідно до грантової угоди між Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» та Німецьким товариством Міжнародного співробітництва (GIZ).
 
Експерт проєкту Юрій Ямковой презентував визначений напрямок співробітництва у сфері туризму та супутніх до нього галузей, а саме створення спільної набережної вздовж Дністровського лиману, розроблення туристичного веломаршруту, розвиток супутньої інфраструктури підприємництва (стоянки для оренди велосипедів, фуд-кортів), а також розроблення мапи «магнітів» з урахуванням популярних місцевих туристичних локацій.
Після презентації, учасники засідання долучилися до обговорення проекту Договору про співробітництво територіальних громад. На завершення засідання учасники обговорили терміни, форми та інструменти громадського обговорення Договору та проекту про співробітництво територіальних громад. 
За результатами засідання, вирішено, що  представники робочих груп підготують свої пропозиції щодо концепції проєкту співробітництва територіальних громад  (відповідно до форми заявки ДФРР), а також рекомендації щодо джерел фінансування проекту співробітництва. Наступне спільне засідання Робочих груп пройде наприкінці листопаду.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)