04 / Жовтень, 2021
30 вересня 2021 року у приміщенні Білопільської міської ради відбулося перше ознайомче засідання із налагодження співробітництва Миколаївської селищної, Річківської сільської, Білопільської та Ворожбянської міських територіальних громад. Захід відбувся в рамках проєкту "Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та співпрацю", що реалізується АМУ за сприяння Програми "U-LEAD з Європою".
Під час засідання експерт із налагодження співробітництва територіальних громад Ніна Мельник розповіла присутнім представникам органів місцевого самоврядування про мету та завдання проєкту. Особливу увагу експерт приділила Дорожній карті реалізації проєкту та розгляду основних положень Закону України  "Про співробітництво територіальних громад".
 
 Після проведеної презентації учасники засідання обговорили можливі форми співробітництва та підбили підсумки зустрічі. Всі учасники долучилися до обговорення можливих форм співробітництва і бачення щодо формування робочих груп. Зокрема, було акцентовано увагу на визначенні зацікавлених сторін: представників від місцевої влади, фахівців, представників громадських організацій, підприємств та інших структур від бізнесу. Також учасники заходу обговорили порядок збору інформації щодо стану соціально-економічного та культурного розвитку своїх територіальних громад.
Подальшими кроками роботи буде утворення робочих груп та комісій із налагодження співробітництва територіальних громад, підготовка та проведення окремих установчих засідань відповідних робочих груп.

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)