20 / Грудень, 2021
20 грудня в онлайн режимі відбулося друге спільне засідання Робочих груп із налагодження співробітництва Верхньодніпровської, Верхівцевської міських та Криничанської селищної територіальних громад Дніпропетровської області в рамках реалізації проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та співпрацю» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», що реалізується відповідно до грантової угоди між Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» та Німецьким товариством Міжнародного співробітництва (GIZ).
Експертка проєкту Олена Воронько презентувала підготовлену концепцію співробітництва з урахуванням пропозицій представників громад та технічних вихідних даних щодо можливостей кожної громади розмістити виробничі потужності та забезпечити сировиною виробництво пелет.
 
Учасники заходу обговорили ключові питання та погодили остаточний проєкт концепції співробітництва. З урахуванням наявної матеріально-технічної бази та транспортної логістики, учасники заходу вирішили розмістити виробництво пелет на території Верхньодніпровської міської територіальної громади. Також вони прийняли рішення більш детально допрацювати питання технічних характеристик необхідного обладнання з виготовлення пелет та визначитися з системою їх зберігання. Окремим питанням члени робочих груп обговорили можливі джерела фінансування проєкту в тому числі й з Державного фонду регіонального розвитку.
З метою забезпечення проведення громадського обговорення Договору та проєкту про співробітництво в онлайн-режимі у січні 2022 року, представники громад також прийняли рішення про прискорення робіт із підключення до платформи електронної демократії E-dem. Робота над проєктом вийшла на фінальну стадію. 
 
До наступної зустрічі члени робочих груп Верхньодніпровської, Верхівцевської міських та Криничанської селищної територіальних громад активно попрацюють над заключною версією проєкту про співробітництво та почнуть підготовку до громадських обговорень у всіх трьох громадах одночасно.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)