04 / Жовтень, 2021
1 жовтня 2021 року в онлайн режимі відбулося ознайомче засідання із налагодження співробітництва територіальних громад в рамках реалізації проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та співпрацю» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» відповідно до грантової угоди між Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» та Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) для Хотинської, Сторожинецької, Вижницької міських та Недобоївської, Жванецької, Кутської сільських територіальних громад Чернівецької області.
В рамках заходу експерт проєкт Андрій Залужний ознайомив учасників із метою, завданнями та дорожньою картою Проєкту, поінформував учасників про основні положення ЗУ «Про співробітництво територіальних громад». Від АМУ виступила директор проєкту Людмила Даменцова. Координатор від Хотинської громади Любов Петрова представила учасників та озвучила основні ідеї майбутньої співпраці громад.
Всі учасники долучилися до обговорення можливих форм співробітництва. Зокрема, було запропоновано варіант Реалізації спільних проектів, що передбачає координацію діяльності суб’єктів співробітництва та акумулювання ними на визначений період ресурсів з метою спільного здійснення відповідних заходів, який представники громад вже обговорювали раніше.
За підсумками проведення ознайомчого засідання із налагодження співробітництва територіальних громад органи місцевого самоврядування мають сформувати робочі групи із врахуванням гендерного аспекту, залученням громадськості та бізнесу.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)