22 / Грудень, 2021
22 грудня відбулося друге спільне засідання робочих груп із налагодження співробітництва в рамках реалізації проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та співпрацю», що реалізується Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» та Німецьким товариством Міжнародного співробітництва (GIZ) в рамках Підтримки реформи децентралізації в Україні U-LEAD з Європою.
Громади зібралися для узгодження важливих організаційних питань по створенню веломаршруту між трьома суміжними громадами (Чернігівська, Іванівська та Новобілоуська). Учаники заходу визначили пріоритети, зокрема, вони намагаються зробити майбутній веломаршрут мобільним та інклюзивним, таким, щоб задовольняв усі верстви та категорії населення, розкривав надзвичайно багатий потенціал краю з точки зору історії та культури, популяризації здорового і активного життя. Налагоджують співпрацю громади не лише між собою, а й з бізнесом. Важливим є те, що малий бізнес на місцях радо відгукується на співпрацю, готовий розширюватися та працювати відповідно до можливих запитів подорожуючих.
Наразі робота по створенню веломаршруту перебуває на фініші формування заявки, тож громади налаштовані на плідну подальшу співпрацю.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)