30 / Вересень, 2022
На офіційній сторінці Міністерства аграрної політики та продовольства України повідомлено про презентацію проекту грантового конкурсу для громад – «Сади перемоги». Цей грант –  ініціатива проекту Support to Ukraine’s Reforms for Governance (Супровід урядових реформ в Україні), що фінансується урядом Канади та впроваджується компанією Alinea International. Конкурс реалізується у партнерстві з МінАПК.
Мета проєкту – підвищити продовольчу безпеку України та ефективність виробництва аграрної продукції в громадах. Реалізація цієї ініціативи дає можливість розвивати громадам фермерство на своїй території.
Переможці отримають до 250 тис. грн на втілення свого проєкту. Кошти можна буде використати на техніку для обробки землі, на необхідні засоби для вирощування, зберігання і переробки сільськогосподарської продукції, впровадження новітніх технологій та інші заходи, що сприяють підвищенню продовольчої безпеки на територіях громад.
На конкурс можуть подаватися учасники із 10-ти областей: Сумської, Київської, Вінницької, Хмельницької, Івано-Франківської, Харківської, Полтавської, Львівської, Черкаської та Дніпропетровської.
Заявниками можуть бути як органи місцевого самоврядування самостійно чи у співпраці з іншими громадами, так і комунальними установами, а також малими й середніми фермерами, кооперативами, асоціаціями та об’єднаннями виробників с/г продукції.
Заявки учасників конкурсу прийматимуться до 30 листопада 2022 року.
З переліком документів для участі в конкурсі та умовами реєстрації можна ознайомитися за посиланням на сторінку МінАПК.
Зацікавлені громади можуть отримати додаткову інформацію на навчальних вебінарах від організаторів. Тематичні навчання при МінАПК щодо стратегування, розробки комплексного плану продовольчої безпеки, проектного менеджменту та заповнення аплікаційної форми відбудуться з 5 жовтня до 15 листопада.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)