13 / Червень, 2017
12 червня у Міністерстві закордонних справ України відбулося друге засідання Керівного комітету щодо реалізації Плану дій Ради Європи для України на 2015-2017 роки та щодо проекту такого Плану на 2018-2021 роки . В засіданні, крім членів Керівного комітету, взяли участь представники Верховної Ради, Секретаріату Кабінету Міністрів, центральних органів виконавчої влади України. Позицію Асоціації міст України представляв заступник виконавчого директора АМУ Володимир Пархоменко. 
Обговорюючи хід реалізації Плану дій Ради Європи для України на 2015-2017 рік, учасники засідання, як від Ради Європи, так і від органів державної влади України, відзначили значний прогрес України за останні три роки в проведенні реформ, зокрема, місцевого самоврядування, розвитку місцевої демократії.
Учасники засідання розглянути також проект Плану дій Ради Європи для України на 2018-2021 роки. За словами Володимира Пархоменко, Асоціація міст України підтримує передбачену проектом Плану діяльність, спрямовану на покращення національної системи підготовки державних службовців відповідно до європейських кращих практик. Заступник виконавчого директора АМУ висловив побажання, щоб у остаточній редакції Плану було передбачено допомогу в створенні ефективної системи підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації службовців місцевого самоврядування України.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)