Голова АМУ зустрівся з генеральним секретарем Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи

12 / Червень, 2017
Сьогодні Голова Асоціації міст України, Київський міський голова Віталій Кличко та Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан провели зустріч з генеральним секретарем Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Андреасом Кіфером.
Віталій Кличко подякував генеральному секретареві за зусилля Конгресу в утвердженні демократичних стандартів управління на рівні місцевої влади та за ініціативу проведення круглого столу «Зміцнення місцевої демократії в Україні: можливості для співпраці між Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи та Асоціацією міст України», який відбувся у Києві 9 червня (читати).
«Ваша увага до посилення співпраці Конгресу з Асоціацією міст України важлива для нас. Бо для мене особисто, як для голови Асоціації міст України, дуже важливо, щоб голос українських громад був почутий в Конгресі. А європейські принципи врядування та кращі практики муніципального управління були впроваджені в Україні», – зазначив Віталій Кличко.
 
 
У свою чергу Андреас Кіфер привітав українців із запровадженням безвізового режиму та відзначив, що з часу його останнього візиту Київ дуже змінився. Він підкреслив, що європейські країни і надалі підтримуватимуть  Україну на її європейському шляху.  
Результати реформи місцевого самоврядування, приклади успішних перетворень у громадах, про які йшлося під час круглого столу за участі представників Офісу Ради Європи в Україні, членів делегації України в Конгресі та членів Президії Асоціації міст України, є додатковим стимулом для європейських партнерів шукати шляхи для допомоги Україні.
Під час сьогоднішньої зустрічі сторони обговорили також і питання оптимізації роботи української делегації в Конгресі місцевих та регіональних влад Ради Європи.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)