Голова АМУ Віталій Кличко: За час війни, з 24 лютого, окупанти викрали 11 міських голів та 8 інших посадовців муніципалітетів України

29 / Березень, 2022
29 березня Голова Асоціації міст України Київський міський голова Віталій Кличко на своїй сторінці у Фейсбук опублікував звернення:
 
Друзі! Орки знову викрадають керівників українських громад. Тепер викрали голову Берислава Олександра Шаповалова та голову Голої Пристані Олександра Бабича.
Орда продовжує звірствувати на тимчасово окупованих територіях України.
Вбивства, викрадення та тортури цивільних - ось, що робить російський агресор, що прийшов знищити Україну і українців.
За час війни, з 24 лютого, окупанти викрали 11 міських голів та 8 інших посадовців муніципалітетів.
Я наголошую, що викрадення сільських, селищних та міських голів, особливо у воєнний час, наражає на небезпеку всіх жителів громади. Адже все критичне управління, життєзабезпечення, ухвалення важливих рішень, від яких залежить доля мешканців громади, покладається на її голову.
Окупанти вдаються до варварства, бо не можуть здолати нас. І не знають, що робити, коли українці їх зустрічають не з квітами а прокльонами і вимогами йти геть.
Ще раз звертаюся до наших партнерів, міжнародних організацій, до мерів муніципалітетів країн Європи та демократичного світу: докладайте всіх зусиль, застосовуйте всі можливі механізми і тиск, щоб допомогти Україні якнайшвидше подолати російську навалу! Бо кожен день війни - це страждання і смерті українців, це знищені селища і міста нашої держави.
Я ше раз підкреслю: Україна сьогодні б‘ється не тільки за свою землю і волю, а є форпостом свободи і миру в усій Європі.
Слава Україні!

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)