Голова АМУ В. Кличко відкрив День енергоефективності на XVІ Форумі в Одесі

28 / Липень, 2021
28 липня В Одесі продовжується XVІ Український муніципальний форум. Сьогодні – День енергоефективності. Відкрив його роботу Голова Асоціації міст України, мер Києва Віталій Кличко. Він привітав представників органів місцевого самоврядування та поважних гостей, подякував за гостинність місту Одеса та меру. Голова АМУ поздоровив з 50-річчям мера Скадовська Олександра Яковлєва.
«Сьогодні на нашому Форумі ми розпочинаємо День енергоефективності, який відбувається під гаслом «Від енергоефективності до Європейського зеленого курсу», – сказав Кличко.  – Не випадково ми обговорюємо це питання сьогодні і за участі наших міжнародних партнерів. Адже одним з пріоритетів діяльності органів місцевого самоврядування є забезпечення енергоефективності. Сьогодні це питання гостро турбує мешканців територіальних громад. А місцева влада стикнулася з великими викликами щодо цін на енергоносії для населення та бюджетних установ», – підкреслив Голова АМУ.
Він додав, що Україна, як і весь світ, сьогодні також долає екологічні проблеми, зумовлені шкідливими викидами в атмосферу.
“Тому сьогодні тут, на Форумі, ми створили платформу, на якій очільники громад, народні депутати, представники Уряду, міжнародних фінансових організацій, громадських організацій та бізнесу зможуть фахово та змістовно обговорити питання реалізації енергоефективних заходів у громадах», – наголосив Віталій Кличко.
  
Він також подякував Німецькому товариству міжнародного співробітництва та команді проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» за активну підтримку проведення заходу.
«З вашою допомогою органами місцевого самоврядування вже реалізовані сотні проектів у цій сфері. Тому ми переконані у необхідності і налаштовані на продовження такої ефективної співпраці. Наша спільна мета – скорочення споживання енергоносіїв, впровадження  новітніх технологій, що допоможуть зменшити шкідливі викиди в атмосферу. Україна повинна впроваджувати найкращі європейські практики в цій сфері. І ми поступово вже це робимо! Дякую нашим партнерам за підтримку і допомогу! А з колегами готовий завжди ділитися досвідом щодо проектів із енергоефективності, які запроваджує останніми роками Київ», – зазначив Віталій Кличко.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)