Global Parliament of Mayors вручив нагороду українським мерам

25 / Червень, 2022
Global Parliament of Mayors відзначив українських мерів премією доктора Бенджаміна Барбера (Benjamin Barber Award). Ця нагорода – визнання мерів з усієї України, які хоробро протистояють агресії рф та підтримують свої громади.
Церемонія вручення премії доктора Бенджаміна Барбера Global Cities Awards 2022 відбулася 25 червня у місті Катовіце (Польща) в рамках відкриття щорічного саміту Global Parliament of Mayors.
Премію доктора Бенджаміна Барбера  від імені українських мерів отримав Виконавчий директор Асоціації міст України Олександр Слобожан.
Нагороду вручили мер Манхайма (Німеччина) Пітер Курц та мер Палермо (Італія) Леолука Орландо.
  
«Велика честь для мене прийняти цю нагороду, як визнання всього світу мужності українських мерів, як символ підтримки їхнього опору ворогу, рішучості у захисті жителів своїх громад, наполегливої напруженої роботи для відновлення міст, селищ, сіл», - сказав Олександр Слобожан. Він також наголосив, що ворог руйнує інфраструктуру українських громад та нищить житло і соціальні об’єкти, але мери продовжують працювати й за таких важких умов. Окрім того, голови громад та працівники місцевого самоврядування піддаються шаленому тиску окупантів, які загрожують їм та їх сім’ям, викрадають та катують їх. За час війни було викрадено більше 50 посадовців місцевого самоврядування, з яких 23 – мери. 4 з них і досі залишаються в полоні, - наголосив Виконавчий директор АМУ та поділився своїм особистим сумним досвідом перебування в окупованій Бучі.
Мер Катовіце Марцін Крупа виступив з вітальним словом на відкритті саміту Global Parliament of Mayors. У зібранні беруть участь більше 50 мерів з усього світу та представники міжнародних організацій: ООН-Хабітат, ОЕСР, Чиказький форум глобальних справ та інших, а також багато учасників доєднуються онлайн.
В рамках заходу Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан провів низку зустрічей та перемовин щодо надання українським громадам гуманітарної допомоги та підтримки у відновленні після Перемоги, зокрема, з Виконавчою директоркою ООН-Хабітат Маймуною Мохд Шариф та президентом Асоціації муніципалітетів Нідерландів (VNG), мером Гааги Яном ван Заненом.
  
 
Довідково.
Global Parliament of Mayors щороку вручає премію доктора Бенджаміна Барбера (Benjamin Barber Award) меру або організації за видатний внесок у розвиток глобального міського управління та натхнення мерів у всьому світі.
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)