Футбольний матч між командами українських та польських мерів

15 / Травень, 2017
19 травня у польському місті Пажечно відбудеться товариський футбольний матч між збірною українських мерів та збірною мерів польських міст. Організаторами футбольного змагання виступили Асоціація міст України, мерія міста Пажечно та Асоціація міст Польщі.
Матч проводиться у рамках підготовки до Чемпіонату Європи серед представників місцевого самоврядування, що відбудеться у 2020 році. Координатор збірної команди українських мерів Тарас Добрівський зазначив: «Проведення таких турнірів – це популяризація футболу, спорту в цілому та здорового способу життя».
Нагадаємо, I Чемпіонат Європи з футболу серед команд мерів відбувся у 2008 році у місті Зальцбург (Австрія). Тоді збірна команда українських мерів посіла третє місце з-поміж 9 команд переважно центрально-європейських країн.
Також українська команда брала участь в ІІ Чемпіонаті Європи з футболу серед команд мерів, що пройшов у 2012 року в міста Тихи (Польща). У змаганнях брали участь команди представників місцевого самоврядування України, Польщі, Італії,  Словаччини, Словенії, Південного Тиролю, Німеччини, Австрії та Чехії. Збірна України тоді потрапила у фінальну частину престижного турніру.
III Чемпіонат Європи з футболу серед міських голів у 2016 році приймало місто Угерське Градіше (Чехія). Українська збірна посіла 4 місце серед команд з 12 країн Європи: Словаччини, Чехії, Хорватії, Польщі, України, Словенії, Італії, Німеччини, Південного Тіролю та Австрії.
Асоціація міст України бажає нашій команді перемоги!

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)