Формування місцевих бюджетів на 2017 рік та хід децентралізаційної реформи в області – головні теми Дніпропетровської регіональної платформи

26 / Вересень, 2016

захід проведено в рамках проекту ПУЛЬС

23 вересня в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID, відбулося засідання Дніпропетровської регіональної платформи на тему формування місцевих бюджетів у 2017 році. У засіданні взяли участь народний депутат України І.Куліченко та голова Дніпропетровської обласної ради Г.Пригунов, міські голови, заступники міських голів та секретарі міських рад області. Захід модерував голова Дніпропетровського РВ АМУ, Дніпродзержинський міський голова А.Білоусов.

У ході платформи учасники обговорили такі актуальні для Дніпропетровщини питання:

  • особливості формування міських бюджетів на 2017 рік
  • об’єднання територіальних громад навколо міст в Дніпропетровській області.

Голова Дніпропетровської обласної ради Г.Пригунов в своєму виступі відзначив, що питанню формування міських бюджетів під час проведення децентралізації надається дуже важливе значення. В області проводиться велика робота з містами та громадами та визначаються пріоритети на місцях.

 

Народний депутат І.Куліченко розповів про роботу бюджетного комітету Верховної Ради України та напрацьовані пропозиції щодо посилення місцевих бюджетів. Він відмітив позитивні досягнення у наповненні місцевих бюджетів та переваги для об’єднаних територіальних громад.

Виконавчий директор Дніпропетровського РВ АМУ А.Білоусов додав, що в області тривають заходи в рамках широкомасштабної акції Асоціації міст України та проекту ПУЛЬС «Децентралізаційний марафон» та зосередився на проблематиці, що має місце в Дніпропетровській області.

Усі учасники заходу провели активну та конструктивну дискусію та зійшлися в тому, що саме Асоціація міст України може допомогти у об’єднанні громад та покращенні фінансування місцевого самоврядування.

Напрацьовані уході регіональної платформи пропозиції будуть направлені до обласної влади та Кабінету міністрів України.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)