05 / Жовтень, 2023

На початку жовтня 2023 року Асоціація міст України передала Чорнобаївській сільській територіальній громаді Херсонської області та Снігурівській міській територіальній громаді Миколаївської області будівельні матеріали від іспанської недержавної організації - Фонду Майорки.

Чорнобаївська громада майже дев’ять місяців перебувала в ворожій окупації, є однією з найбільш зруйнованих на деокупованій частині області та знаходиться й зараз під постійними обстрілами «земля-земля». Громада гостро потребує будівельних матеріалів на відновлення пошкодженого житла та інфраструктури.
Снігурівська громада була звільнена від російської окупації минулого року, також сильно постраждала внаслідок російської агресії (понад 1500 будинків пошкоджено), окрім того ще 375 будинків зазнали підтоплення через руйнування росіянами Каховської ГЕС.

Будівельні матеріали деокупованим громадам передано в рамках проєкту «2022911 – Підтримка українських муніципалітетів у врегулюванні збройного конфлікту», що реалізує Асоціація міст України за фінансової підтримки іспанської недержавної організації Фонд Майорки.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)