18 / Вересень, 2023

У Міністерстві розвитку громад, територій та інфраструктури України триває відбір проєктів термомодернізації громадських будівель. Фінансування здійснюється в рамках Фінансової угоди (Проект «Енергоефективність громадських будівель в Україні») між Україною та Європейським інвестиційним банком.

Програма «Енергоефективність громадських будівель в Україні» орієнтована, в першу чергу, на малі та середні міста та територіальні громади по всій території України, за винятком районів, визначених Мінреінтеграції у переліку територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні).

Крім проєктів термомодернізації громадських будівель (лікарень, шкіл, дитсадків, спортивних закладів, будинків культури, будівель органів місцевого самоврядування тощо) кредитне фінансування може бути надано на будівельні роботи (включаючи роботи з ремонту пошкоджень, отриманих внаслідок військової агресії російської федерації) у громадських будівлях, у тому числі, з метою забезпечення відповідності потребам внутрішньо переміщених осіб та приймаючих їх територіальних громад.

Пропозиції для участі у відборі проєктів із супровідними документами необхідно подати до 10 грудня 2023 року включно на електронну адресу UPBEE.proposal@mtu.gov.ua.  

Докладніше за посиланням.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)