Другий міжнародний ЕКСПО-Конгрес «Бізнес для розумних міст»

29 / Січень, 2020
22-24 квітня 2020 року у м. Києві (КВЦ «Парковий») відбудеться Другий міжнародний  ЕКСПО-Конгрес «Бізнес для розумних міст».
Захід проводитиметься за підтримки Європейської Економічної Комісії ООН та Міністерства розвитку громад та територій України.  
Асоціація міст України виступає партнером ЕКСПО-Конгресу «Бізнес для розумних міст».
В рамках заходу заплановано проведення трьох конгресів; шести тематичних конференцій; виставкова експозиція проектів розвитку міст, реалізованих з залученням приватного бізнесу, а також низки локальних подій/семінарів/мастер-класів, організованих для обговорення нових світових трендів у  сфері трансформації міст у Сталі та Розумні. 
У ЕКСПО Конгресі візьмуть участь відомі в усьому світу спікери та регіональні лідери, які будуть розповідати про реальні проекти й механізми їх практичної реалізації: Віце-прем'єр-міністр Люксембурга Франсуа Бауш;  Директор Групи Сталої Інфраструктури ЄБРР Метью Джордан-Танк; керівник Міської ініціативи МФК в EMENA Патрік Авато; Представник Комітету Keidanren по Україні та керівник Департаменту урядових та зовнішніх зв'язків MITSUBISHI ELECTRIC CORPORATION Норіцугу Уемура;   директор бізнес-ініціатив та член правління Art Basel Патрік Форет; директор з нерухомості ФК «Барселона», відповідальний за проект Espai Barçта Вільям Т. Маннареллі; Президент Канадсько-української торгової палати Зенон Потічний  та інші.
Модератором конгресів виступить Артем Ліс, в минулому Головний редактор Проекту BBC World Service 2020, Голова Європейської служби BBC World Service. 
Програма заходу, спікери та інші корисна інформація доступна на сайті ЕКСПО-Конгресу.
До участі у заході запрошуються представники органів місцевого самоврядування громад-членів Асоціації міст України.
Членам АМУ надається 30% знижка на отримання базового триденного квитка на ЕКСПО-Конгрес для перших 300 учасників, що зареєструються на цей захід.
Реєстрація здійснюється на сайті з використанням коду AMU2020.
Окрім того, містам запропонована можливість розташувати на цьому заході свої стенди для ознайомлення учасників ЕКСПО-Конгресу із своїми напрацюваннями щодо трансформації міст у Сталі та Розумні (місто несе лише витрати, пов’язані з виготовленням стенду та його технічним обслуговуванням протягом проведення заходу).  Щодо участі у заході звертайтеся на адресу info@citydevelopment.fund, контактна особа Антон Решетняк, тел. 068 119 12 18.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)