22 / Листопад, 2019
22 листопада продовжується робота Секції АМУ з питань місцевого економічного розвитку. Захід проводиться в рамках Проекту USAID «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України. 
Під час другого дня роботи Секції АМУ учасники заходу ознайомилися із діяльністю та виробничими потужностями дочірнього підприємства заводу німецького концерну DAW SЕ (Deutsche Amphibolin Werke, Німеччина) ТОВ «Капарол Дніпро», яке знаходиться на території Солонянської ОТГ Дніпропетровської області. 
Супроводжувала представників міст Олена Кінаш, староста с.Василівка, яке входить до складу Солонянської ОТГ.
ТОВ "Капарол" працює на території громади з 2008 року і є основним бюджетоутворюючим підприємством. Тут працює 40 жителів Солонянської ОТГ. Продукція майже не експортується (лише частково в Грузію), але завдяки високому внутрішньому попиту показники діяльності підприємства щорічно зростають на 10%. Це одна з найкращих позицій серед 56 країн світу, в яких розміщені потужності компанії. Нині тривають роботи по розширенню виробничих потужностей підприємства.
Таким чином бюджет Солонянської ОТГ системно наповнюється необхідним обсягом доходів, що демонструє високий рівень взаємодії влади, бізнесу та громади.
 
Про перший день засідання Секції АМУ читайте тут.
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)