06 / Березень, 2019
5-6 березня проходить навчальний візит на тему «Дніпро – «розумне місто». Досвід цифрового перетворення громади». Захід проводить Асоціація міст України в рамках загальнонаціональної програми обмінних візитів «Маршрути успіхів» Проекту USAID ПУЛЬС у співпраці з Дніпровською міською радою.
У Дніпрі зібралися близько 30 представників міст з 17 областей України та міста Київ. Серед учасників – міські голови, голови об’єднаних громад, заступники міських голів, керівники міських управлінь програмного та комп’ютерного забезпечення, інформаційних технологій.
Під час засідання у Дніпровській міській раді учасники дізналися про досвід міської влади у залученні громади до використання міських Е-технологій, зокрема, обговорили шляхи підвищення знань та вмінь громадян щодо користування електронними сервісами. Презентували цю тему заступник директора Департаменту з питань енергоефективних технологій та ініціатив Дніпровської міської ради Ольга Сіножатська та представник відділу по роботі з органами самоорганізації населення та об’єднаннями громадян Дніпровської міської ради Владислав Макарець.
![](/sites/default/files/53199733_2301389370185035_798836691258310656_o.jpg)
![](/sites/default/files/53458987_2301389750184997_6934419841231093760_o.jpg)
![](/sites/default/files/53255374_2301389476851691_8688378072807768064_o.jpg)
Під час загального обговорення та підведення підсумків візиту гості обмінялися досвідом та подякували Асоціації міст України і Дніпровській міській раді за організацію навчання. Вони висловили впевненість у тому, що інформація, отримана під час візиту, буде корисною для них у роботі.
![](/sites/default/files/53642159_2301389653518340_7290189334026649600_o.jpg)
![](/sites/default/files/53292293_2301390820184890_4264125024178274304_o.jpg)
![](/sites/default/files/54255030_2301389643518341_3810305336435277824_o.jpg)
На завершення заходу представники міст відвідали музей АТО. Екскурсію для учасників візиту провів керівник робочої групи зі створення музею АТЦ Юрій Фанигін.
![](/sites/default/files/53172716_2301391563518149_1609787294825316352_o.jpg)
![](/sites/default/files/53176202_2301393326851306_1594319386720600064_o.jpg)
![](/sites/default/files/photo_2019-03-06_13-45-06.jpg)
Нагадаємо, під час першого дня візиту у Дніпрі учасники вивчали досвід цифрового перетворення громади та впровадження інструментів «розумного» міста.