30 / Травень, 2023
В Київському міському центрі соціальних служб презентували результати реалізації спільного проекту ЮНІСЕФ та Асоціації міст України, в рамках якого Київська громада отримала 736 тис. грн для покращення якості надання соціальних послуг в Київському міському центрі соціальних служб та Центру стресостійкості.
 
Назар Миколюк, експерт Асоціації міст України з питань соціального захисту, який супроводжував проект, під час презентації устаткування та обладнання, що було придбано для покращення доступності та умов надання соціальних послуг та ознайомлено з системою роботи центру соціальних служб, відзначив їх ефективність.
 
Завдяки  проєкту, що був реалізований в межах співпраці Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Асоціації міст України за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку через Німецький банк розвитку (KfW), сім’ї з дітьми, які приходять у будинок соціальних послуг на вул. Довженка, 2, мають можливість безперервно отримувати соціальні послуги, а спеціалісти можуть забезпечити їх ефективне та доступне надання завдяки закупівлям технічного обладнання, що використовується при відключенні електроенергії.
 
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)