Дніпропетровське РВ АМУ провело онлайн-практикум щодо фінансового забезпечення громад +ВІДЕО

27 / Травень, 2021

27 травня у Дніпропетровському РВ АМУ відбувся онлайн-практикум із застосування законодавства на тему: «Фінансове забезпечення територіальних громад: законодавчі ініціативи по ПДФО». Захід організовано в рамках проєкту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який реалізує Асоціація міст України за підтримки USAID. Практикум транслювався у мережі Фейсбук на сторінці Дніпропетровському РВ АМУ та акаунті «ПУЛЬС: Децентралізаційний марафон». 

Учасники: понад 80 представників органів місцевого самоврядування з 52 територіальних громад Дніпропетровської області.
Відкрила роботу практикуму заступник виконавчого директора Дніпропетровського РВ АМУ Наталія Гусаревич.
Актуальні питання у сфері фінансового забезпечення територіальних громад розкрили запрошені експерти:
Начальник управління доходів департаменту фінансів Дніпропетровської обласної державної адміністрації Світлана Сигарьова розповіла про особливості формування бюджетів територіальних громад в частині податку на доходи фізичних осіб та динаміки виконання показників поточного року у Дніпропетровській області.
Начальник управління податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Дніпропетровській області Євгенія Самсоненко детально описала шляхи і способи зростання надходжень до місцевих бюджетів від податку на доходи фізичних осіб.
 
Також експертами онлайн-практикуму виступили регіональні консультанти Дніпропетровського РВ АМУ. Інна Кравченко, консультант з бюджетних питань, представила детальну інформацію щодо законодавчих ініціатив Асоціації міст України по ПДФО, а консультант з юридичних питань Ігор Мамонов розповів про економічне підґрунтя законодавчих ініціатив по ПДФО на базовому рівні місцевого самоврядування.
 
Наприкінці практикуму спікери відповіли на питання, що цікавили представників громад.
 
Пропонуємо переглянути відео онлайн-практикуму Дніпропетровського РВ АМУ:
 

АМУ пропонує добірку практикумів, лекцій та вебінарів за тематикою діяльності органів місцевого самоврядування в нових умовах.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)