Діалог задля децентралізації на Київщині

05 / Вересень, 2017
Сьогодні, 5 вересня, у Києві відбувається круглий стіл «Діалог задля децентралізації на Київщині». Захід організований Координатором проектів ОБСЄ за підтримки Національної Ради реформ в Україні та Мінрегіону.
Участь у круглому столі беруть представники об’єднаних територіальних громад, всеукраїнських асоціацій місцевого самоврядування, Київської обласної ради, Київської облдержадміністрації, районних державних адміністрацій, Секретаріату Кабінету Міністрів, Нацради реформ, Мінрегіону, неурядових організацій та експерти. Асоціацію міст України представляє Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан.
Метою заходу є обговорення перебігу територіально-адміністративної реформи на Київщині та напрацювання резолюції з переліком конкретних завдань, що потребують негайного вирішення.
Учасники круглого столу розглянуть питання, пов’язані з особливостями децентралізації в області, зокрема, щодо утворення об'єднаних територіальних громад, проаналізують чинники, що впливають на хід реформи на Київщині. 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)