Делегація Асоціації міст України бере участь у семінарі Східного партнерства

23 / Січень, 2020

Делегація Асоціації міст України у складі Василя Мазура - Бердичівського міського голови, Галини Мінаєвої - Чугуївського міського голови, Василя Сидора - Славутського міського голови, Юрія Матвійчука - Станишівського сільського голови, Сергія Орлова - заступника Маріупольського міського голови та Людмили Даменцової - заступника виконавчого директора АМУ бере участь у семінарі Східного партнерства, який проходив у містах Тур та Орлеан у Франції впродовж 22-23 січня 2020 року.

Основні теми семінару - “Східне партнерство після 2020: перспективи та виклики” і “Співпраця між органами місцевого самоврядування”.

Захід оранізований в рамках спільної угоди між Французькою асоціацією органів місцевого самоврядування (AFCCRE), Асоціацією міст Польщі (ZMP) та АМУ. Головною його метою є "сприяння зустрічам та обміну передовими практиками між французькими, польськими та українськими органами місцевої влади та покращення відносин між місцевими та регіональними органами влади цих трьох країн". Під час роботи семінару українська делегація зустрілась із Послом України у Франції паном Олегом Шамшуром, очільниками французьких міст Тур, Плоук-Лермітаж. Круглі столи, проведені в рамках семінару, дали можливість подискутувати з очільниками та представниками асоціацій органів місцевого самоврядування Молдови, Румунії, Франції та Польщі.

Семінар Східного партнерства організовано за підтримки Міністерства закордонних справ Франції та Європейської комісії в рамках Стратегічного партнерства, підписаного з проектом Ради Європейських муніципалітетів та регіонів “ПЛАТФОРМА”.

                                

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)