22 / Жовтень, 2021
21 жовтня відбулися установчі засідання представників Ворожбянської робочої групи, а 22 жовтня 2021 року – Річківської та Миколаївської робочих груп у рамках проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та співпрацю», що реалізовується Асоціацією міст України за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».
Під час заходів експертка із налагодження співробітництва територіальних громад Н.Мельник поінформувала про мету та завдання робочих груп. Учасники засідання  обговорили довідки щодо стану соціально-економічного розвитку територіальних громад та можливі пропозиції щодо напрямів, форми та предмету  співробітництва територіальних громад у сфері охорони навколишнього середовища. 
 Учасники погодилися з необхідністю співробітництва чотирьох територіальних громад  з питань впровадження сучасних підходів до розвитку еколого-туристичної галузі  і домовилися  укласти Договір про співробітництво територіальних громад, який принесе позитивні результати усім громадам-учасницям. Реальні результати діяльності в рамках договору мають бути направлені на підвищення якості життя жителів громад та збереження навколишнього середовища.
Наступним етапом стане підготовка проєкту Договору про співробітництво територіальних громад та проведення спільної робочої групи для його обговорення.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)