01 / Жовтень, 2021
Три громади Чернігівщини розпочали співпрацю в рамках Проєкту «Сприяння всебічному розвитку громад через аналітику, діалог та співпрацю» за підтримки Програми «U-LEAD з Європою», що реалізується відповідно до грантової угоди між Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» та Німецьким товариством Міжнародного співробітництва (GIZ).
Перше ознайомче засідання представників Чернігівської міської, Новобілоуської та Іванівської сільських територіальних громад відбулося  30 вересня 2021 року.  Під час заходу учасників поінформовано про мету та завдання Проєкту, надано роз’яснення щодо практичної реалізації Закону України «Про співробітництво територіальних громад» за 5 формами співробітництва, що передбачені законодавством України.
  
У ході засідання учасникам було презентовано приклади успішних практик інших територіальних громад, а також поінформовано про переваги, які  можна отримати, використовуючи інструмент співробітництва громад. 
Представники громад взяли активну участь в обговоренні напрямків їхнього співробітництва та виявили бажання попрацювати над спільним проєктом із облаштування велосипедних маршрутів на території суміжних громад.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)