10 / Серпень, 2022
Відповідно до пункту 8-1 Порядку виконання невідкладних робіт щодо ліквідації наслідків збройної агресії, створена уповноваженим органом комісія для забезпечення проведення комісійного обстеження пошкоджених об’єктів може формувати акти комісійного обстеження в електронній формі за допомогою засобів Єдиного державного вебпорталу електронних послуг.
► Для цього органам місцевого самоврядування, які створили комісії, потрібно:
1. Надати технічному адміністратору Порталу Дія - Державному підприємству «Дія», перелік відповідальних працівників комісій, яким необхідно надати доступ до функціоналу по створенню актів комісійного обстеження в електронній формі за допомогою засобів Порталу Дія, шляхом направлення листа та додатку до нього в електронному вигляді з накладанням кваліфікованого електронного підпису керівника на електронну пошту: portal@diia.gov.ua. Звертаємо увагу, що формат файлу заповненої та сформованої таблиці згідно з додатком має залишатись «XLS». Інструкція про підключення користувачів наявна в інструкції користувача. Також необхідно враховувати, що у разі створення військових адміністрацій на відповідних територіях при підготовці звернення від керівника військової адміністрації про підключення користувачів необхідно одночасно зазначати перелік співробітників комісій, що були раніше підключені за зверненнями виконавчих органів сільських, селищних, міських рад на відповідній території, з метою блокування доступу таких користувачів.
2. Ознайомити відповідальних членів комісій з обстеження з наступними навчальними матеріалами: 
• навчальним відеотренінгом;
• інструкцією користувача.
3. Забезпечити здійснення формування актів комісійного обстеження в електронній формі за допомогою засобів Порталу Дія за посиланням. Звертаємо увагу, що авторизація до кабінету буде здійснюватися за допомогою кваліфікованого електронного підпису працівника.
4. Повідомити уповноважені органи про необхідність подання технічному адміністратору повідомлення про блокування доступу відповідальної особи користувача електронного кабінету до електронного кабінету у разі її виключення з членів комісії.
 
Увага! Поставити запитання з приводу технічних проблем можна в чаті для підтримки користувачів.
 
 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)