15 / Березень, 2017
Безпека – це частина щоденного життя, яка належить до базових потреб людей, і яка чинить суттєвий вплив на якість життя у кожній громаді.
Міжнародна Поліцейська Асоціація (International Police Association) та Асоціація історичних міст Хорватії (Croatian Association of Historic Towns, HUPG) організовують панельні дискусії експертів, науковців та досвідчених практиків у питаннях організації та покращення безпеки як обов’язкового компоненту якісного життя, особливо у районах видатної архітектури та історичної спадщини. Є багато прикладів ризиків та неприйнятних подій, які напряму загрожують безпеці культурної спадщини, можуть нанести матеріальні пошкодження та можуть загрожувати життю та власності жителів і туристів. Існують багато ідей і практик, які можуть допомогти зберегти цінності історичної спадщини та забезпечити сталий розвиток. Ці практики підтримують співіснування минулого та сучасного, враховуючи безпеку та збереження як матеріальних, так і нематеріальних цінностей.
Організатори запрошують до участі у Міжнародній конференції «Безпека історичних міст» - яка відбудеться у м.Спліт (Хорватія) 30 березня-1 квітня.
Захід проводиться під патронатом Міністерства туризму та Міністерства культури Республіки Хорватія.
Як забезпечити безпечне середовище для місцевих громад?Як зберегти історичні цінності спадщини і заохочення сталого розвитку на основі співіснування минулого і сьогодення, беручи до уваги безпекові виклики?Як поліпшити якість життя і безпеки в туристичних місцях?Які кращі практики є у європейських і світових містах?
Хорватські та міжнародні експерти на Конференції дадуть відповіді на ці та інші запитання, з якими стикаються міста у сьогоднішньому світі.
Завантажити Програму OFFICIAL PROGRAM та офіційне запрошення OFFICIAL INVITATION
Більше інформації дізнайтеся на сайті Конференції або задайте запитання електронною поштою на адресу: shcsplit@gmail.com
Увага! Реєстрація учасників конференції завершується 27 березня 2017 року
Очікується, що учасниками Конференції стануть: мери і керівники регіонів; представники органів місцевого самоврядування; професіонали з питань безпеки та попередження правопорушень; фахівці невідкладних служб (поліція, пожежна, швидка медична допомога); інші зацікавлені експерти та практики.