«Асоціація – це перспективи розвитку місцевого самоврядування, демократичність, неформальність», – Кременчуцький міський голова Віталій Малецький

13 / Червень, 2017
У червні 2017 року виповнюється 25 років Асоціації міст України. Ми звернулися до  сільських, селищних та міських голів з проханням висловити свою думку щодо ролі АМУ у розвитку місцевого самоврядування в нашій країні, становленні спроможних громад.
На наші запитання відповідає Віталій Малецький, Кременчуцький міський голова (Полтавська область):
Як, на Вашу думку, змінилася АМУ за чверть століття?
– За 25 років роботи Асоціація міст України стала дієвим робочим органом органів місцевого самоврядування, що вирішує багато проблемних питань, пов’язаних із життєдіяльністю територіальних громад.
Назвіть три головні риси АМУ.
– Асоціація - це  перспективи розвитку місцевого самоврядування, демократичність, неформальність.
Які переваги має орган місцевого самоврядування, який входить до АМУ?
– Доступ до  інформації, важливої для забезпечення життєдіяльності територіальної громади, захист  та представлення інтересів органів місцевого самоврядування на державному рівні, можливість обміну досвідом і обговорення шляхів вирішення багатьох проблемних питань.
Чого б ви побажали Асоціації на майбутнє?
– По-перше, подальшого розвитку, по-друге, втілення в життя нових цікавих проектів, по-третє, успіхів у відстоюванні інтересів органів місцевого самоврядування у вищих органах державної влади.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)