АМУ запрошує на вебінар «ГРОМАДСЬКА УЧАСТЬ: СЛОВАЧЧИНА, НОРВЕГІЯ, УКРАЇНА»

13 / Жовтень, 2021
20 жовтня Асоціація міст України спільно з  Асоціацією міст та громад Словаччини та  Норвезькою асоціацією місцевих та регіональних влад (KS) проводить онлайн-семінар «ГРОМАДСЬКА УЧАСТЬ: СЛОВАЧЧИНА, НОРВЕГІЯ, УКРАЇНА».
Захід організується на виконання проєкту «Транскордонне співробітництво між Україною та Словаччиною - CBC4US», який фінансується в рамках Програми Фінансового механізму Європейської економічної зони під назвою: GGCO1, «Програма «Належне врядування та транскордонне співробітництво» (EEA Grants).
Проєкт впроваджують Асоціація міст України (АМУ), Асоціація міст та громад Словаччини (ZMOS), Норвезька асоціація місцевих та регіональних влад (KS) та Словацько-європейське культурне товариство «FEMAN».
Під час вебінару представники територіальних громад Словаччини, Норвегії та України обміняються досвідом із залучення громадян до розвитку своїх населених пунктів.
Крім того, представники українських міст, селищ та сіл матимуть можливість поділитися своїм досвідом з колегами.
Робочі мови: українська, словацька та англійська (із синхронним перекладом).
Для участі у вебінарі необхідно до 19 жовтня заповнити реєстраційну форму за посиланням
Вебінар проходитиме 20 жовтня з 11.30 до 15.30  у форматі ZOOM-конференції. Посилання на ZOOM-конференцію буде надіслано на зазначені у формі електронні адреси першим 500 зареєстрованим на захід.

Детальна інформація про програми та проєкти EEA Grants у Словаччині на сайті  www.eeagrants.sk

 

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)