28 / Липень, 2022

Із початку повномасштабної війни росії проти України багато представників бізнесу змушені «переїхати» у більш безпечні області. Це, а також постійні зміни законодавства спричинили появу багатьох проблем і потреб у правовій, трудовій, податковій та фінансовій сферах.
Аби визначити найпоширеніші з них та допомогти побудувати стратегії вирішення упродовж травня 2022 року партнер Асоціації міст України  Мережа правового розвитку провела опитування представників малого та середнього бізнесу.
Загалом в опитуванні взяли участь представники 15 підприємств, які спеціалізуються на харчовому виробництві, виробництві одягу, торгівлі товарами/послугами.
Опитування виявило значну кількість конкретних проблемних питаннь бізнесу в умовах війни, зокрема, компенсації комунальних витрат підприємствам (організаціям), в приміщеннях яких перебували Сили територіальної оборони або Збройних сил України.
Звіт охоплює наступне коло питань:
  • Труднощі релокації
  • Інтеграція бізнесу в приймаючих     громадах
  • Потреби бізнесу
  • Проблеми в законодавчому регулюванні
Ознайомитись з результатами опитування, ключовими рекомендаціями та обговорити напрацювання можна на публічній презентації звіту «Податки та релокація для малого і середнього бізнесу в умовах повномасштабної війни в Україні».
Коли: 28 липня 2022 року, 11.00 - 12.30
Де: реєстрація у ZOOM-відеоконференції - https://bit.ly/reiestratsiia
Захід буде цікавий для:
  • представників малого та середнього бізнесу
  • представників державної влади, органів місцевого самоврядування,
  • експертного середовища та громадськості
За результатами зустрічі планується напрацювати практичні рекомендації щодо покращення взаємодії з бізнесом та пропозиції щодо вдосконалення законодавчого регулювання.
 

 

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)