АМУ запрошує на міжнародний круглий стіл з питань співпраці європейських міст з українськими громадами

05 / Липень, 2022
Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи спільно з Асоціацією міст України та муніципалітетом Зіндельфінген (Німеччина) проводять 6 липня 2022 року круглий стіл: «Разом з Україною: механізми взаємодії органів місцевої та регіональної влади у воєнний час». Захід відбудеться на онлайн-платформі Zoom з 15:00 до 17:30.
 
Метою заходу є сприяння обміну досвідом і практиками взаємодопомоги між українськими громадами, а також прикладами взаємодії з іншими муніципалітетами Європи.
 
Під час круглого столу будуть презентовані успішні механізми співпраці та сфери підтримки з українськими громадами, зокрема в рамках платформи Cities4Cities,
У круглому столі візьмуть участь представники органів місцевого самоврядування України, Польщі, Португалії, Німеччини та Франції, а також представники Верховної Ради України та центральних органів виконавчої влади України. Також до круглого столу долучаються представники Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи.
Захід організовано проєктом «Посилення демократичного врядування на місцевому рівні в Україні», що реалізується Конгресом місцевих та регіональних влад в рамках Пріоритетних змін до Плану дій Ради Європи для України на 2018-2022 роки.
 
Асоціація міст України запрошує сільських, селищних міських голів взяти участь у круглому столі.
Увага! Лінк для участі у круглому столі - перейти
Переглянути програму заходу.

 

 

  

Сторінку розроблено в рамках проекту
«Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)